Zajištění kvality


1, Záruka na zařízení dodané naší společností je nové nepoužité s použitím nejnovější konstrukce a vhodného materiálu a ve všech ohledech odpovídá specifikaci kvality a výkonu stanovenému ve smlouvě.

2, Záruka společnosti poskytovaná zařízením po jeho správném vedení v celé práci systému 3 dny po instalaci a odladění, aby bylo dosaženo ukazatelů technické výkonnosti produktu.

3, Naše společnost garantuje v záruční době za jakost stanovené ve smlouvě, proces návrhu dodávky zařízení pro výrobu instalace ladění nebo vady materiálu a vše způsobené odpovědností prodávajícího je odpovědné za jakékoli vady na výrobní lince vady a poškození.

4, Záruční doba celého stroje na výrobní linku po dobu 12 měsíců po přijetí. Pokud bude v záruční době zjištěna jakost zboží nebo specifikace a nebude v souladu s ustanoveními smlouvy nebo se prokáže, že zboží má vady (včetně případných vad nebo použití nekvalitních materiálů apod.), kupující má nárok na podle kontrolního certifikátu vydaného právním oddělením zboží v záruční době za jakost prodávajícímu předložený režim zacházení.

5, Společnost na kvalitu výrobku na mechanické vlastnosti dodávaného zařízení a záruku indexu spotřeby výrobku.

Záruka


1, Po převzetí zařízení poskytněte záruku 12 měsíců, záruční dobu poskytnutou zdarma na vady dílů a komponentů způsobené prodávajícím a včasnou a účinnou službu.

2, po záruce celoživotně poskytuje široce příznivý poprodejní servis technické podpory.
Poprodejní servis: Naše oddělení poprodejního servisu společnosti má vyhrazený servisní telefon na horkou linku poprodejních služeb, náš personál je zodpovědný za vyzvednutí uživatele telefonu, zajistí uživateli v první otázce, aby po vybavení poskytl nadšení seriózní odpověď přijetí zařízení poskytujeme 12měsíční záruční servis, poskytneme alespoň jednou profesionálním a technickým pracovníkům rutinní kontrolu a poskytneme podrobnou inspekční zprávu, pro uživatele referenčních uživatelů předložených jasně po požadavcích na údržbu, naše společnost slibuje : uživatelská scéna v co nejkratším čase odeslána k opravě.